SAFİR TEKNİĞİ

SAFİR TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

Safir Tekniği
ile açılan kanallar işlem sonrasında cildinizde kalıcı bir yara izi bırakmadan ekilen alanın daha hızlı iyileşmesinde önemli rol oynamaktadır

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ
Konaklama

5 Yıldızlı Hotel Konaklama


5 Yıldızlı Hotelde 2 Gece 3 Gün Konaklamanız firmamıza aittir.

KONAKLAMA İMKANLARI
TRANSFER

VİP ARAÇ TRANSFERİ

Yurt içi ve Yurtdışından gelen misafirlerimizin havalimanı hotel hastanemiz arasında yapılıcak tüm transferleri Turkey Hair Global tarafından karşılanmaktadır.

ARAÇ TRANSFERLERİ
Turkey Hair Global

Hizmetlerimiz

Safir Saç Ekimi

Turkey Hair Global'de Saç Ekimi

Hastanemizde gerçekleştirilen her saç ekimi işlemi sırasında yapmış olduğu her işleme garanti vermektedir.

Saç ekimi uzman doktorlarımız tarafından teknolojinin bu alanda geliştirdiği en son teknikler ile uygulanmaktadır. Saç ekim merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçen hastalarımız Türkiye’nin neresinde olursa olsun özel olarak helikopter ile alıyoruz. Yani hastalarımız bulunduğumuz yere gelerek saç ektirmek istediğinde ulaşım sorunu konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır. Saç ekim merkezimiz tüm müşterilerimiz şehir içinde ve havaalanından VIP araçlar ile almaktadır.

Safir Sakal Ekimi

Turkey Hair Global'de Sakal Ekimi

Yıllara dayanan tecrübesini, son teknolojik teknikler ve ileri uzmanlık ile birleştiren kliniğimiz sakal ekimi konusunda tercih edilen listenin her zaman en başında yer almaktadır.

Sakal ekimi, herhangi bir nedenden dolayı sakalları dökülen kişiler ya da yüzü sakal üretmeyen kişiler için uygulanan yöntemdir. Hormonsal nedenler yol açtığı bu sorun kliniğimiz tarafından yapılan operasyon ile düzeltilmektedir. Hastalarımız arzu ettiklere görünüme işlemlerin sonrasında ulaşmaktadır. Artık sakal dökülmesi veya çıkmaması sorun olmaktan çıkmakta kolay bir şekilde çözüme kavuşmaktadır.

PRP Tedavisi

Turkey Hair Global'de PRP Tedavisi

PRP Tedavisi ile Saç Köklerinizi besleyebilirsiniz

Prp Kişinin kendi kanından elde edilen tam kanın plazma kısmıdır. Elde edilen trombositin (Beyaz kan) içinde büyük ölçüde protein ve su içermektedir. Vucudumuzda ki kanımızın pıhtılaşmasında gerekli olabilicek büyüme ve doğal iyileştirmede de önemli rolü vardır.

Plastik Cerrahi

Turkey Hair Global'de Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi uzmanlarımız hastalarımızın hangi amaçla olursa olsun tarafımızdan istedikleri tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Plastik cerrahi denildiği zaman akıllara sadece estetik uygulamalar gelmektedir. Direk olarak akla gelen bu durum bilgi kirliliğinden ibarettir çünkü estetik uygulamalar plastik cerrahinin sadece küçük bir kısmıdır. Toplumda böyle düşünülmesinin en büyük nedeni de güzellik amacıyla estetik cerrahi alanına başvurulmasıdır.

Safir Kaş Ekimi

Turkey Hair Global'de Kaş Ekimi

• Karar verilen kaş modeli kalem ile çizilerek hastanın operasyon sonrası ortaya çıkacak görüntüsünü görerek kesin karar vermesi sağlanır.

Kaş ekimi uygulaması sağlık merkezimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Kaşlar, yüze büyük bir ifade kattığı için günümüzde birçok insanın önemsediği bir durumdur. Yüzümüzdeki görüntü ve ifadeler kişinin dışarıya açılan penceresidir. Güzellik merkezimizin tıbbi anlamda kendisini geliştirdiği alanlardan biride kaş estetiğidir. Hangi nedenle olursa olsun tarafımıza başvuran tüm hastalarımızla özel olarak ilgilenerek kusursuz hizmet vermekteyiz. Kaş ekimi ve daha birçok işlem için bizimle iletişime geçen hastalarımızı bulunduğu yerden helikopter ile alarak merkezimizin bulunduğu yere getiriyoruz. Ayrıca tüm hastalarımıza VIP araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza tedavi süresi boyunca ulaşıma dair hiçbir sorun yaşatmıyoruz.

Diş Estetiği

Turkey Hair Global'de Diş Estetiği

Kişinin çene yapısına uygun şekilde gülüş tasarımına diş estetiği denir. İşlemin kişinin yüz yapısına ve karakterine göre gerçekleştirmesi doğallığı açısından önemli rol oynamaktadır.

Kişinin kendine özgü diş dizaynı doğru şekilde yapılsa dahi hastalarımızı tatmin edici sonuçlar elde edemeyiz. Genelde bu durumlarda hastalarımızın istediği karakter yapısı piskolojik beklentisini ekarte ederek işlem gerçekleştirilmiştir. Hastamızın çene yapısına uygun şekilde işlemi yapmakla beraber beklentilerini ve piskolojik durumunu karakterinide ciddiye almak gerekir. Bu yüzden Estetik Diş Hekimlerimizi doğru araştırma ve değerlendirme yaparak seçmemiz bize daha mutlu sonuçlar elde etmemizi sağlıyacaktır

Op.Dr.Mehmet Erdem

Plastik Cerrahi

Plastik cerrah Dr. Mehmet ERDEM tarafından güvenli ve emniyetli bir ortamda sunulan estetik ve rekonstrüktif hizmetler sunabileceğimizi keşfetmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz. İster minimal invaziv yüz gençleştirme isteyin, plastik cerrahi hastasının benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak en yüksek kalitede deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Plastik cerrahi rekonstrüktif veya estetik cerrahiye aday olan yetişkin ve pediatrik hastaların değerlendirme ve tedavisini sağlar.

Dr.Hasan Konukseven

Estetik Diş Hekimi

İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra, İtalya Marconi Üniversitesi Oral Cerrahi ve İmplantoloji Yüksek Lisansını 2018 yılında tamamlamıştır. İtalya, İspanya, İsviçre ve Güney Kore’de Estetik Diş Hekimliği ve İmplantoloji eğitimlerine katılmıştır. Estetik Diş hekimliği ve İmplantolojiyle alakalı bir çok programa konuşmacı olarak katılmıştır.

2014 yılında İstanbul Megadentist Diş Polikliniğinde kurucu ortaklık ve mesul müdürlük yapmıstır. 2015 yılında Sadabad Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurup hem yurtiçi hem yurtdışı hasta tedavilerini sürdürmektedir

Turkey Hair Global Saç Ekimi

Hastalarımızın Yorumları

Öncelikle artıları; ekimden önce ve sonra sürekli takip altında olmanız çok iyi, işlem günü biraz da korkmama rağmen ekibin rahatlığı ve profesyonelliği beni de rahatlattı çok rahat bir operasyon geçirdim. Şu an 3. haftadayım her şey çok güzel gidiyor. İlgi alaka sonuç alma noktasında çok memnun kaldım. Eksilerine gelirsek işlem arasında hastane yemeğini hiç beğenmedim neyse ki osman hocadan bir yemek sözü aldım :)
Emre Albayrak
www.necromanly.com
Bir cok firmayla görüşüp içimize sinen en iyi sac Ekim merkezi oldu. ekip profesyonelliği Osman bey in ilgisi bizi cok mutlu etti. Hiç dusunmeden tavsiye ediyorum tesekkurler turkey hair global 👏👏👏
Gulsen Kiliç
Diyetisyen
öncelikle güler yüzleri müsteri karsilamalari olsun verdikleri hizmet ve güven gercek anlamda harika otesi özellikle osman ceylan hocamiza ayrica tesekkur ederim isinde gercekten mukemmel
Oğuz Gümüş
Esnaf
Whatsapp
Teklif Al